Kullanım Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası

  

TWTools – Profesyonel Twitter Araçları ¬| Kullanım Sözleşmesithetwtools.com ve thetwtools.com adı altında olan siteler ve uygulamalar üzerinde kayıt olunmadan ve alışveriş yapılmadan önce kullanıcıların okuması gereken önemli bilgilendirmeler aşağıda maddeler halinde yer almıştır.
Site kullanımı ile ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartları, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi sistem kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir.
TWTools kullanıcılarına siteye her girişte kullanıcı sözleşmesi sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.
Belirtilen şartların size uymaması halinde lütfen bu sözleşmeyi kabul etmeyiniz ve bu internet sitesini kullanmayı bırakınız. Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer aldığı üyelik formunu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.
İşbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar.
Aşağıdaki yazılı kötüye kullanım durumlarında site yönetimi, kullanıcının site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki maddeleri gözden geçirmemiş kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar.

Genel
Madde 1
TWTools kullanıcıları E-posta onaylanmamış, telefon doğrulanması yapılmamış ve yeni açılmış Twitter hesaplarına sık işlem yapılmaması gerektiğini bilmelidirler.
Madde 2
TWTools üyeleri verdikleri siparişlerde hiçbir şekilde başkalarını rahatsız edecek eylemde bulunamazlar. Müstehcen,iddaa,kupon,siyaset,şiddet,hakaret,taciz,küfür,yasa dışı içerikler içeren konularla alakalı işlem yapamazlar. İşlem yaptıkları durumda üyelikleri, üyelik ücreti iade edilmeksizin ve uyarılmaksızın durdurulacaktır. TWTools müşterilerin gönderdiği her işlemi incelemekle yükümlü değildir. Herhangi bir kötüye kullanım sonucunda TWToolsyapılanişlemin hiçbir hükmünü kabul etmez ve müşteriyi sorumlu tutar.
Madde 3
TWTools üyelik paketlerinin özellik aracılığıyla aralarında herhangi bir kısıtlama olmayıp, sadece hesap limitleri değişkenlik göstermektedir.
Madde 4
TWTools tamamen sürekli takipçi kazanacağınız, hesabınızın büyüyeceğini size vaadetmez. Siz düzenli olarak hesabınızla ilgilendikçe, TWTools üzerinden kontrol sağladıkça hesabınız büyüyecektir. Üyeliği satın alıp, sadece 1 kere ekleyip çıkarak net yüksek bir gelişim beklemeyiniz.


Madde 5
TWTools tamamen Twitter kural ve limitlerine uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Kurallara uymazsanız hesabınız engellerle/spamlar ile karşılaşabilir.
Örneğin: 1 saatlik takip etme limiti 10’dur. İki kez işlem girerseniz bu limiti egale edersiniz. 20 kişiyi takip edersiniz. Bunun uzun sürede hesabınıza etkisi negatif olacaktır.
Bu durumda hesabınız engel/askı/kapanma gibi durumlar yaşanırsa TWTools herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
Madde 6
Sistemimiz Twitter güncellemeleri gereği sürekli güncellemekte ve gelişmektedir. Bazı günler Twitter kaynaklı gecikmelerden dolayı kullanıcılar hak talep edemez, şikayetçi olamazlar.
Madde 7
Servislerimizi kullanan kullanıcıların hesaplarının kapanması, gönderilerinin silinmesi vb. gibi tüm konular sosyal ağ şirketlerinin iradesi altında bulunmaktadır. Kural ihlali olarak görülüp hesaplarına işlem yapılması durumunda TWTools hiçbir sorumluluğu üstlenmez ve iade koşullarını saklı tutar.
Madde 8
Thetwtools.com üzerinde bulunan tüm servisler ve internet siteleri bilgisayar yazılımları ile işleme girmektedir. Thetwtools.com üzerinde herhangi bir güvenlik açığı bulunması ve bildirilmemesi durumunda ilgili thetwtools.com müşterisine hukuki işlem başlatılıp, hesabı uyarı ve ücret idesi olmaksızın kapatılır.
Madde 9
TWTools – Profesyonel Twitter Araçları, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
Madde 10
TWTools – Profesyonel Twitter Araçları bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, TWTools markası ve diğer markalar, www.thetwtools.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ('Materyaller') ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.
Madde 11
TWTools gelişmiş kullanıcının yönlendirdiği planlamalar dahilinde işlem yapan bir sistemdir. Her kullanıcı kendi yaptığı planlamadan sorumludur. Otomatik takip ettiğiniz, beğendiğiniz, attığınız tweetler vb. tüm işlemlerin sorumluluğu belirlediğiniz profiller neticesinde size aittir.
Genel Koşullar
Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi.
Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması.
Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.
Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, spam gibi uygulamaların yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi.
Site kullanıcılarının rahatsız edilmesi, yanlış ve etik olmayan mailler, sms ve diğer bildirimlerin site kullanıcılarını manipüle etme, teşvik etme gibi hususların kullanılmaması.
Sorumluluklar
TWTools – Profesyonel Twitter Araçları ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) kullanıcılara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilebilir.
Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin thetwtools.com internet sitelerinin veya uygulamalarının kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını zorlayacak, zarar verecek veya kilitleyecek programlar yükleyemezler. Hile girişimlerinde bulunamazlar. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.
Kullanıcılar thetwtools.com yönetimi ile yapılan mesajlaşmaların ve görüşme kayıtlarının thetwtools.com yöneticilerinin izni olmadan yedeğini alamaz, saklanamaz ve paylaşılamaz. thetwtools.com tüm gizlilik hakkını saklı tutar.
Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından destek talebi oluşturularak yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının thetwtools.com internet sitelerine ve uygulamalarına giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder. thetwtools.com internet siteleri ve uygulamalarında kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silme yetkisi thetwtools.com internet sitelerinin ve uygulamalarının yöneticilerine aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.
thetwtools.com internet siteleri ve uygulamaları, kullanıcı tarafından internet sitelerindeki ya da uygulamalarındaki kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenebilen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe thetwtools.com internet sitelerinin ve uygulamalarının kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.
thetwtools.com internet sitelerinin ve uygulamalarının belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.
Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen “Kullanım Sözleşmesi” sayfasını okuyunuz. Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle thetwtools.com internet sitelerinin ve uygulamalarının uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. thetwtools.com internet sitelerinin ve uygulamalarının, kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.

Gizlilik Sözleşmesi
TWTools üyelerinin site üzerinde yaptığı işlemlerin kayıtları kesinlikle gizli tutulmakta ve kesinlikle 3. şahıs, kurumlar ya da kuruluşlar ile paylaşılmamaktadır.
TWTools üyelerinin hiçbir şekilde şifre kayıtları tutulmamaktadır. Twitter kullanıcı adı ve şifresi Twitter uygulamasına giriş yapmak için kullanılmaktadır. Hiçbir şekilde kayıtlarımızda tutulmamaktadır.
Planlamış olduğunuz işlem kayıtları hiçbir 2. şahıs ile paylaşılmamaktadır. Ancak resmi devlet kurumları tarafın talep edilmesi halinde kayıtlar resmi devlet kurumu görevlilerine sunulabilir.
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, paket satın alan müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde TWTools veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.
Bu şekilde ödemeye yönelik işlemlerin PayTR ödeme sistemleri ve cihazınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
Bizlere her zaman aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Başarılı bir sipariş oluşturmanız ya da deneme üyeliği başvurusu oluşturmanız, sitemize e-posta adresinize ve telefon numaranıza duyurularımızı ulaştırma izni vermeniz anlamına gelmektedir. Kullanıcılar diledikleri zaman bildirdikleri halde duyuru listesinden çıkma hakkına sahiptirler.
TWTools için iletilen tüm eleştirilerin hakkı alltoolsai.com ve uygulamalarına aittir, istenildiği taktirde TWTools yetkilileri tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir.
Geri Ödeme Politikası
Kullanım Kılavuzuna uygun hareket etmeyen kullanıcı kaynaklı hataları kapsayan işlemlerde herhangi bir iade yapılamaz.
TWTools uygulamalarının yöneticilerine ve çalışanlarına karşı yapılacak hakaret veya kötüye kullanım tespit edilirse kullanıcınınüyeliğineyaptığı ödemelere, üyeliğine el konulur ve yapılan işlemlerin devam edip/etmeme haklarını TWTools gizli tutar.
Çalıntı kredi kartı ya da farklı yöntemleri ile başkasının adına ödeme yapan kişilerin hesapları nedeni belirtilmeksizin kapatılacaktır.
TWTools üzerinde bulunan uygulamalarda kaydı olan her müşteri, yukarıda bulunan kuralları ve koşulları kabul etmiş olur ve şikayetçi olamaz, hak talep edemezler.

TWTools bildirimde bulunmaksızın kullanım sözleşmesini değiştirme hakkını saklı tutar.
Saygı ve Sevgilerimizle,
TWTools Ekibi
info@thetwtools.com

from Ajanssy